O tym marzą dzieci | Sklep Ciekawe Rzeczy Szczecin - metaloplastyka, ozdoby ścienne z metalu

+48 531 449 700
+48 796 774 096

(0) 0,00 

O tym marzą dzieci

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka? A może szukasz odpowiedniego prezentu dla swojego chrześniaka? Dobrze trafiłeś! Elektryczny pojazd to bezpieczna zabawka, która nigdy się nie nudzi.

 

Najpopularniejsze pojazdy elektryczne dla dzieci to QUADY, SAMOCHODY i MOTORY, ale warto zwrócić uwagę także na bardziej oryginalne konstrukcje, jak np. TRAKTOR Z PRZYCZEPKĄ czy MONSTER TRUCK. Tego rodzaju zabawki elektryczne mają przyjemny dla dziecka design, stabilną i bezpieczną konstrukcję, a często powstają też na licencji znanych marek, tj. HONDA czy KAWASAKI, czy też popularnych bajek, jak np. SPIDERMAN.

Pojazdy elektryczne są zwykle przeznaczone dla dzieci od 2-3 roku życia. Większość modeli zasilana jest pojedynczym akumulatorem o mocy 12 V i osiąga prędkość ok. 5-7 km/h. Maksymalne obciążenie takich pojazdów to zazwyczaj 35 kg, ale w niektórzy przypadkach jest to nawet 50 kg. Modne obecnie pojazdy elektryczne mają dobrze wyprofilowane siedziska i proste sterowanie – gaz i hamulec znajdują się często w jednym pedale. Przydatnym dodatkiem są także wyciszające nakładki na koła, które zwiększają komfort jazdy.

Wspólne podróżowanie

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się samochody elektryczne z miejscami dla kierowcy i pasażera. Tak jest np. w przypadku modeli WOOPIE, dostępnych w kolorach BIAŁYM i CZERWONYM. Dzieci mogą bawić się razem, a my jesteśmy spokojni o ich bezpieczeństwo – przed zabawą zapinamy im pasy, które znajdują się na wyposażeniu pojazdu, i w każdej chwili możemy przejąć sterowanie samochodem, korzystając z dołączonego do zestawu pada.

Dla jeszcze lepszych wrażeń z zabawy część pojazdów elektrycznych wyposażona jest w odtwarzacz muzyczny oraz bardziej zaawansowaną skrzynię biegów. Tak jest np. w samochodzie PORSCHE CAYENNE S, który posiada 3 biegi do przodu oraz wsteczny. Ten model został także wyposażony w drzwi boczne, które otwiera się tak, jak w prawdziwym samochodzie.


Dodano: 23 kw. 2021

Zapisz się do Newslettera

otrzymaj 10 zł rabatu

Dostawa gratis od 500 zł

Zwrot przez 14 dni

Bezpieczne zakupy

Wysyłka w 24h