Złoto u podstaw | Sklep Ciekawe Rzeczy Szczecin - metaloplastyka, ozdoby ścienne z metalu

+48 531 449 700
+48 796 774 096

(0) 0,00 

Złoto u podstaw

Jak dopełnić aranżację wnętrza, by wyglądała stylowo i nowocześnie? Meble i dodatki ze złotymi akcentami mogą w tym pomóc!

Kolor złoty ma duży potencjał dekoracyjny i bardzo dobrze wygląda np. w zestawieniach z bielą i czernią. Meble w takich kolorach nigdy nie wychodzą z mody. Stąd tak duża popularność naszych stolików kawowych, m.in. modeli SIMPLY ZŁOTO-BIEL i SIMPY ZŁOTO-CZERŃ z podstawą o regularnym, prostokątnym kształcie, a także stolików kawowych o bardziej oryginalnej konstrukcji, jak np. KWADRAT ZŁOTY-CZARNY i SZEŚCIAN ZŁOTY-BIAŁY. Te modele pasują do nowocześnie urządzonych wnętrz w różnych stylach – zarówno tych bardziej klasycznych, jak i nawiązujących do stylistyki glamour czy scandi chic.

A co wtedy, gdy lubimy drewno w aranżacjach? Pamiętajmy, że czasem dobrze jest przełamać taką stylistykę innym, wyrazistym akcentem dekoracyjnym. Spójrzcie tylko na stoliki ZŁOTY-JASNY DĄB oraz SZEŚCIAN ZŁOTY-CIEMNY DĄB. Kolor złoty jest doskonałym urozmaiceniem ich designu.

Piękno barw

Ze złotym dobrze łączą się też kolory ziemi, czyli np. brązy, beże i szarości.  Brąz i złoto ciekawie komponują się w przypadku pikowanej pufy OMA, która wyróżnia się także oryginalnym kształtem podstawy. Na uwagę zasługują również zestawienia złota z różnymi odcieniami niebieskiego oraz zielonego. Są wyraziste i efektowne, a często właśnie takich mebli potrzebujemy. Mebli, które są bohaterami wnętrza, przyciągają uwagę, zdobią i oprócz funkcjonalności stanowią też element dekoracyjny. Zobaczcie, jak dobrze mogą wyglądać takie połączenia w przypadku eleganckich pikowanych puf z serii ERIA (ZŁOTA-NIEBIESKA I ZŁOTA-ZIELONA), wykańczanych przyjemnym, satynowym materiałem.


Dodano: 15 mar 2021

Zapisz się do Newslettera

otrzymaj 10 zł rabatu

Dostawa gratis od 500 zł

Zwrot przez 14 dni

Bezpieczne zakupy

Wysyłka w 24h