Kochamy zwierzaki | Sklep Ciekawe Rzeczy Szczecin - metaloplastyka, ozdoby ścienne z metalu

+48 531 449 700
+48 796 774 096

(0) 0,00 

Kochamy zwierzaki

Motywy przyrody i zwierząt to ponadczasowe źródła inspiracji wnętrzarskich do pokoju dziecka i nie tylko.

Nasze metalowe dekoracje ścienne ożywiają wystrój wnętrza oraz nadają mu indywidualny i elegancki charakter. Możemy wybrać dowolny wzór według własnych zainteresowań i potrzeb. Dużym powodzeniem cieszą się ozdoby w kształcie zwierząt. Są one najczęściej wybierane jako dekoracja do pokoju dzieci, ale mogą też stanowić doskonałe uzupełnienie aranżacji w salonie lub gabinecie.

Przyjrzyjcie się poniższym propozycjom i wybierzcie coś dla siebie. Pamiętajcie, że w naszym sklepie znaczna część metalowych dekoracji ściennych jest dostępna w dwóch kolorach – czarnym i złotym. Jeśli wasz ulubiony zwierzak jeszcze nie jest w naszej ofercie, napiszcie do nas, a przygotujemy niepowtarzalny projekt dekoracji specjalnie dla Was!

Domowi przyjaciele

W przypadku ozdób z wizerunkami psów macie do wyboru dekoracje ścienne MOPS 2 oraz BOSTON TERRIER. Jeśli kochacie koty, to polecamy nasze ozdoby KOT 1, KOT 2 i KOT 3. Inne zwierzęce motywy, które znajdziecie w naszej ofercie to m.in. PTAKI W LOCIE, KOŃ, WILK i SOWA.

Pamiętajcie, że wybierając ozdobę do pokoju dziecka, warto zapytać naszą pociechę o zdanie. No chyba, że doskonale znacie zainteresowania swojego dziecka i chcecie zrobić mu miłą niespodziankę!


Dodano: 17 lut 2021

Zapisz się do Newslettera

otrzymaj 10 zł rabatu

Dostawa gratis od 500 zł

Zwrot przez 14 dni

Bezpieczne zakupy

Wysyłka w 24h