Co wyróżnia metalowe dekoracje ścienne? | Sklep Ciekawe Rzeczy Szczecin - metaloplastyka, ozdoby ścienne z metalu

+48 531 449 700
+48 796 774 096

(0) 0,00 

Co wyróżnia metalowe dekoracje ścienne?

Metalowe dekoracje ścienne wyróżnia niesamowite odczucie przestrzeni gdy się na nie spogląda. Wynika ono ze specjalnej techniki montażu. Dekoracje są montowane za pomocą magnesów neodymowych przez co są odsunięte od ściany na całej swojej powierzchni o 10 milimetrów. Rzucany przez nie cień powoduje niepowtarzalny efekt.

Kolejną cechą wpływającą na oryginalność jest jednolitość materiału z jakiego ozdoby są wykonywane. Na żadnej z dekoracji nie ma łączeń, spawów czy szlifów. Elementy są wycinane z litej blachy. 

Na pewno duże wrażenie może robić grubość materiału. 3 milimetrowa blacha z pewnością wyróżni geometrię produktów przy zachowaniu ich sztywności i lekkości.

Jedną z zasad przy tworzeniu metalowych dekoracji ściennych jest brak łuków. Wszystkie ozdoby ścienne składają się wyłącznie z linii prostych.

Zaletą przy tego typu produktach jest możliwość pomalowania ich na dowolny kolor w zależności od wnętrza w jakim będzie się znajdować oraz dopasowanie ich rozmiaru do wolnego miejsca na ścianie. 

Nieograniczona wyobraźnia – tak w skrócie można opisać możliwości projektowe przy tworzeniu nowych geometrycznych dekoracji ściennych. 

Metalowe dekoracje ścienne pasują do każdego typu wnętrz. W biurze idealnie sprawdzi się dekoracja ścienna mapa Polski oraz Orzeł Godło. Swoistą ozdobę salonu może stanowić dekoracja ścienna Jeleń czy Głowa Orła. Dla sportowców sprawdzi się dekoracja ścienna Siatkarz, a dla fanów czworonogów najlepszym rozwiązaniem będzie dekoracja ścienna Mops. Dla wszystkich zakochanych obowiązkiem jest posiadanie, pięknego geometrycznego serduszka – dekoracja ścienna serce.

Metalowe dekoracje ścienne na pewno będą oryginalnym i niebanalnym dodatkiem do nowoczesnych wnętrz wyposażonych w industrialne stoliki metalowe czy inne tego typu produkty.


Dodano: 20 mar 2019

Zapisz się do Newslettera

otrzymaj 10 zł rabatu

Dostawa gratis od 500 zł

Zwrot przez 14 dni

Bezpieczne zakupy

Wysyłka w 24h